Gå til Startside Gå til Ledige jobsLedige jobs Gå til ØkonomiØkonomi Gå til AskerAsker

Student på utkikk etter relevant deltidsjobb innen revisjon? Se hit!

På vegne av vår kunde Halfdan Nitter AS er vi nå på jakt etter en revisjonsmedarbeider på deltid. Har du god økonomisk forståelse og ønsker relevant erfaring ved siden av studiene? Les videre!

Søg jobbet

Halfdan Nitter AS er en liten kunnskapsbedrift med spesialisering innen revisjon. Deres portefølje består for det meste av mellomstore og små kunder og de er i vekst. Selskapet har fokus på høy faglig standard, høy servicegrad og en positiv kommunikasjonsform med kunder og offentlige myndigheter. De har fine kontorlokaler på Nesbru i Asker med kort avstand til kollektivtrafikk.

Selskapet består i dag av fem ansatte med et uformelt og godt arbeidsmiljø. I denne rollen vil du få nødvendig opplæring og oppfølging, og bli en del av et team med profesjonelt og faglig dyktige kollegaer. Det legges opp til fleksibilitet og personlig frihet, samt mulighet for hjemmekontor etter hvert.

Din rolle innebærer:
- Bistand med revisjon av mindre foretak
- Ta del i hele revisjonsprosessen
- Teknisk utarbeidelse av årsregnskap, skattemeldinger og aksjonærregisteroppgaver

Dette søger vi

Hvem er du:

  • Du går 2. året på bachelorgrad eller 1. året på master innen økonomi, revisjon eller liknende
  • Noe relevant arbeidserfaring er en fordel, men ikke et krav
  • God forståelse for regnskap og revisjon
  • God systemforståelse

Vi ser etter deg som er motivert for å utvikle deg innen revisjonsfaget og liker å sette deg inn i nye problemstillinger. Du er nøyaktig og strukturert i arbeidet ditt, og har god risikoforståelse. Du er nysgjerrig og tar initiativ, og gjør samtidig gode prioriteringer. Som person er du sosialt omgjengelig, fremoverlent og bidrar til et godt arbeidsmiljø.

Dette er i første omgang et engasjement i et halvt år gjennom oss i StudentConsulting, og du vil jobbe 20% med mulig for mer i perioder. Snarlig oppstart er ønskelig, så spesifiser i din søknad når du har mulighet til å tiltre stillingen. Vi tar kontakt med aktuelle kandidater fortløpende og presenterer til vår kunde.

Høres dette ut som jobben for deg? Søk allerede i dag

Nøgleord: Revisjon, Økonomi, Regnskap

Søg jobbet

Fakta om jobbet
Job-ID87311
Antal pladser1 stk.
PubliceretI dag
Sidste ansøgningsdag-
OmfangDeltid/Ekstra
OpgavetypeVikariat
Varighed6 måneder eller længere
Startdato-
SommerjobsNej
Arbejdstider-
Løn-
Krav om kørekort-
LokalområdeAsker
FagkategoriØkonomi

StudentConsulting er et av Skandinavias største og ledende rekrutterings- og bemanningsselskap med fokus på unge i starten av sin karriere. Takket være et stort nettverk og lang erfaring har vi besatt over 25 500 stillinger det siste året. Deltidsjobber ved siden av studiene er svært verdifullt for deg som student. Dette er en ypperlig mulighet til å tjene litt ekstra, samtidig som det gir deg en nyttig erfaring og en fot innenfor i næringslivet. Vi tilbyr interessante og utfordrende stillinger innen områder som IT, finans, økonomi, administrasjon, kundeservice, HR, markedsføring, salg, industri, produksjon, logistikk og transport. Finn fremtiden din på www.studentconsulting.com